- İLÇE MERKEZİNE 90 BİN TON ASFALT
GEYVE

İLÇE MERKEZİNE 90 BİN TON ASFALT

İLÇE MERKEZİNE 90 BİN TON ASFALT

Geyve’de yapımına başlanacak asfalt çalışması öncesi hummalı çalışma devam ediyor.

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ.

Geyve Belediyesi Yaklaşık 2 senedir devam eden alt yapı yatırımlarının tamamlanmasının ardından, önümüzdeki hafta başlaması planlanan asfalt çalışması için ilçede adeta seferberlik ilan etti.İhalesi geçtiğimiz hafta yapılan ve sonuçlanan 90 bin ton sıcak asfalt öncesi Tepecikler Mahallesinde tamamlanan yol kazıma çalışmaları, Yörükler Mahallesi ve Orhaniye Mahallesindeki sokak ve caddelerde tüm hızıyla sürüyor.

EKİPLER DÖRT BİR YERDE

İlçede Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan asfalt öncesi kazıma işlemine devam ederken, diğer ekipler de ilçenin değişik mahallelerinde kaldırım ve kilitli parkenin döşendiği üst yapı çalışmalarınada hızla devam ediyor.

HER ŞEY GEYVE İÇİN

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, sıcak asfalt çalışması öncesinde ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.Kaya, yüzdük, yüzdük bir çok sıkıntımızın sonuna geldik. İlçemiz tarihinde görülmedik bir şekilde 90 bin ton asfaltlama çalışması öncesi tüm ekiplerimizle adeta seferberlik ilan ettik.Bu çalışma sonrası vatandaşlarımız ile birlikte çektiğimiz sıkıntılara son vermiş olacağız. Geyveli vatandaşlarımızın her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduğunu ifade eden Başkan Kaya, Geyve Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Geyve’de asfaltsız yol kalmayacak” dedi.